Air Cannon

air cannon logo

Udělejte ze své firemní akce nezapomenutelné díky vystřelovači triček: Nejlepší nástroj pro budování týmu!

Image kopie 3

Už vás nebaví ta stará teambuildingová atmosféra na firemních akcích?

Chcete přidat trochu vzrušení a energie do vaší příští akce?

Nehledejte nic jiného než vystřelovač triček! Toto inovativní zařízení je dokonalým způsobem, jak zapojit váš tým a učinit vaši akci nezapomenutelnou.

Ale co přesně je vystřelovač triček?

Je to zábavný a interaktivní dávkovač, který vystřelí trička účastníkům akce

Představte si, že se váš tým shromáždil a najednou jim trička létají nad hlavami a přistávají v jejich rukou. Je to jako mini-party, která každého nabudí a připraví na jakoukoli výzvu

ClaudiaMax transpBCG

Používání vystřelovače triček na firemních akcích má mnoho výhod

Nyní si povíme něco o funkcích vystřelovače triček

Snadno se používá a lze jej přizpůsobit pomocí značky nebo zpráv vaší společnosti. Jen si představte, že členové vašeho týmu nosí vlastní trička s logem nebo sloganem vaší společnosti!

Navíc je stroj odolný a lze jej používat uvnitř i venku

Neberte nás za slovo

Podívejte se na příběh slečny Kundolakysové. Zúčastnila se firemní akce, která používala vyhazovač triček, a byla tím zážitkem unesena. „Byl jsem na akci se svým týmem a najednou nám nad hlavami začala létat trička. Bylo to tak zábavné a nečekané! Rozhodně nás to všechny nabilo energií a natěšilo na zbytek akce. Navíc trička na zakázku byly skvělým způsobem, jak podpořit naši společnost a týmového ducha

Ať už tedy plánujete teambuildingovou akci nebo firemní oslavu, T-Shirt Ejector je tou správnou cestou. Připravte se na zapojení svého týmu, propagaci své společnosti a užijte si to!